סוכן ביטוח בריאות - טד בר
סוכן ביטוח טד בר

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה הוא ביטוח המבטיח תשלום חודשי קבוע במקרה שמאבדים את יכולת העבודה עקב מחלה או תאונה. ניתן לבטח עד 75% מממוצע ההכנסה בשנה שקדמה.

  השאירו פרטים בטופס המצורף או התקשרו עוד היום ותיהנו מייעוץ אישי והתאמה מושלמת של מסלול הביטוח בהתאם לצרכים ולדרישות שלכם: 050-5202060

  ביטוח תאונות אישיות האם כדאי? סוכן ביטוח תאונות אישיות טד בר

  חשיבות ויתרונות ביטוח אובדן כושר עבודה

  לביטוח אובדן כושר עבודה ניתן לצרף גם סעיף שיחרור מתשלום פרמיה שיבטיח המשך תשלום החיסכון הפנסיוני כל עוד האדם בחוסר יכולת לעבוד.
  ביטוח אובדן כושר עבודה מבטיח המשך תזרים ההכנסות שאדם הורגל בהם במסגרת עבודתו. שעת צרה רפואית איננה הזמן המתאים להתמודד גם עם משבר כלכלי.

  מקרי מחלה או תאונה מתרחשים מידי יום ולא ניתן לחזות אותם מראש, במקרה של אירוע בריאותי או תאונתי הגורם לחוסר יכולת לעבוד יש להבטיח שלפחות התשלומים החודשיים אליהם הורגל אדם לפני האירוע המצער ימשיכו להיות משולמים כסדרם.

  מתלבטים איזה ביטוח הכי מתאים לכם?
  השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

  שאלות ותשובות ביטוח אובדן כושר עבודה

  מדוע ביטוח תאונות אישיות חשוב לנו? מה היתרונות בביטוח אצל סוכן ביטוח פרטי? ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת במקום אחד.
  סוכן הביטוח הוא נציגו של המבוטח בחברת הביטוח ויכול לתקשר ישירות עם מחלקת התביעות בחברת ביטוח ולדאוג שמה שמגיע למבוטח ישולם במלואו.
  ביטוח אובדן כושר עבודה מבטיח פיצוי חודשי קבוע עם הגדרת המבוטח כבלתי כשיר לעבודה. התשלום מבוצע ישירות לחשבון הבנק של המבוטח ומשמש תחליף משכורת.
  ניתן להיכנס לביטוח עד גיל 60. הביטוח בתוקף עד גיל 67.
  ביטוח אובדן כושר עבודה פרטי הינה פוליסת שיפוי, כלומר מטרתה להחזיר האדם למצבו הקודם טרום המחלה או התאונה, לכן ניתן לבטח רק בגובה השכר או ההכנסה בפועל ולא יותר מ-75%. יש קיזוז במקרה תביעה עם תקבולי ביטוח אחרים למקרה שסך כל הפיצוי עובר כלל זה. לכן רצוי לבטח רק בגובה 75% מההכנסה ולא יותר מכך.
  כן. אין הבחנה במקום התאונה וזו לא חייבת להיות תאונה במקום העבודה או בדרך למקום העבודה, כמובן שגם מחלה נכללת בגורמי הסיכון לאובדן כושר עבודה.
  זזה הזמן מהמועד בו הוכרה התביעה עד מועד התשלום הראשון, ישנן פוליסות אובדן כושר עבודה מגוונות, הפוליסה הנפוצה ביותר הינה לאחר שלושה חודשי המתנה, ישנן פוליסות גם עם חודש המתנה. וכחלק מפוליסת תאונות ישנן פוליסות המשלמות מהיום ה-14.
  תקופת התשלום הינה תקופת ההתחייבות לתשלום של חברת הביטוח. נכון לאפריל 2019 תקופת התשלום המקסימלית הינה לגיל 67.

  הפיצוי המקסימלי יעמוד על 75% מממוצע ההכנסה בשנה האחרונה או הפיצוי הנקוב בפוליסה, הנמוך מביניהם.

  יש לכם שאלות נוספות? בואו נדבר. השאירו פרטים בטופס המצורף או התקשרו: 050-5202060