ביטוח חיים
ביטוח היי ריסק - סוכן ביטוח חיים טד בר

  חייגו עכשיו:
  050-5202060
  או השאירו פרטים

  שוקלים לקחת הלוואה לעסק?

  לכל אחד מאתנו מתישהו היה חלום להקים עסק משל עצמו. מסעדה ייחודית, בית קפה, גלידרייה ,משק חקלאי או רעיון למיזם כזה או אחר. לרוב הקמת עסק כזה דורשת השקעה כספית גבוהה, כזו שמצריכה נטילת הלוואה מהבנק. בעלי עסקים רבים נוטלים הלוואות גבוהות מבלי לחשב נכון את  הסיכון הנלווה ופעמים רבות מעמידים את המשפחה ברמת סיכון גבוהה.

  כיצד מנטרלים את אפקט הסיכון ? מהו גידור סיכון?

  מהותו של גידור סיכון הוא להבטיח כרית ביטחון לעת קרות אירוע ביטוחי כגון: מחלה, תאונה או חלילה מוות. עולם הביטוח בא לאפיין ולהגדיר כריות ביטחון אלה, והוא מבוסס על טבלאות המחשבות את הסיכוי הסטטיסטי לקרות אירוע.

  כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון

  • טבלאות אלו לוקחות בחשבון גיל מין מקצוע ומצב בריאות ולפיהן נקבעים מחירי הביטוח.
  • מאחורי המספרים והסטטיסטיקות ישנם בני אדם.
  • לא ניתן להשיב מת לתחיה אך ניתן למנוע מצב של תלות ממשפחתו.
  • לא ניתן להחזיר שנות התמודדות עם משבר בגין מחלה ממושכת
  • הגורמת לאובדן כושר עבודה אך ניתן להבטיח פיצוי חודשי בגובה.
  • השכר לפני האירוע.

  לכל אירוע משבש חיים ניתן להתאים ביטוח תואם. בעולם החדש ישלטו המכונות בחיינו אך עדיין נצטרך עין אנושית ומחשבה עתידית בכדי ליצור תחושת ביטחון בעולם המשתנה תדיר.

  ביטוח היי ריסק - סוכן ביטוח חיים טד בר

  הגדרת סיכונים

  השם הנכון יותר לסוכן ביטוח צריך להיות מגדיר סיכון. ביטוח הוא אחד האמצעים לגדר סיכון בדיוק כמו תזונה נכונה וספורט. בעולם העתידי יתמחו מגדירי הסיכון במכלול תחומים הקשורים לחיי האדם. מבחינה כלכלית, חברתית ובריאותית ויגדירו פעולות שעל האדם השואף לחיות בביטחון לנקוט.

  ככל שהאדם בטוח יותר בעצמו וביכולתו כך גוברת נכונותו ליטול סיכון, להעז, לשנות אורח חיים, מקצוע, מקום מגורים ואמונה. יזמים נוטלים סיכונים גבוהים הרבה יותר משמרנים, חלקם מצליחים מאוד: חלקם שורדים וחלקם מתרסקים, אך מה שעובר כחוט השני ומקשר
  בין כולם הוא הקפיצה אל המים, העשייה והחתירה להגשמה עצמית. גם אדם בודד זקוק לגידור סיכון על אחת כמה וכמה יזם בעל משפחה. כחלק אינטגרלי בכל השקעה יש לראות את גידור הסיכון בגינה, יש לבנות מעטה ביטוחי מסביב לכל עצמאי בעל חלום לצמוח ולהתפתח.

  סיפור מהחיים

  יעל ואילן בני זוג עם 3 ילדים בתחילת שנות ה-30 לחייהם. הם גרים בדירה שכורה בהרצליה.
  הבעל למד קונדיטוריה והיה לו חלום לפתוח בית קפה ומאפה  בו יביא לידי ביטוי את כישוריו באמצעות הלוואות הקימו בית קפה מאפה בהרצליה, ולאחרונה גם רכשו בית בהרצליה עם הלוואות מקרובי משפחה. סל ההתחייבויות עם פתיחת בית הקפה עמד על כ-3 מיליון ₪:

  • יעל :" אני מאמינה בבעלי ובדרך , אבל לא ישנה טוב בלילה, כי לקחנו הלוואות והסיכון גבוה מידי .אני רוצה להיות מוגנת אם חס וחלילה…"

  למרבה הצער מקרה זה משקף את המציאות של משפחות רבות, וכאשר מסתכלים על הסטטיסטיקה העגומה לגבי אחוזי ההצלחה של עסק חדש בישראל מגלים שמדובר בבעיה אמתית.

  טד בר אמנות הביטוח בשיתוף עם חברת כלל ביטוח זיהתה את הצורך! הצורך של אותם בעלי עסקים אשר מעוניינים להגשים חלום וגם מוכנים לקחת הלוואה להקמת העסק, אך מצד שני לא רוצים להעמיד את עצמם ואת משפחתם חשופים לסיכונים גדולים מדי.

  לפיכך, יצרה את חבילת הביטוח היי ריסק חבילה ייחודית הכוללת:

  • ביטוח חיים
  • ביטוח בריאות
  • ביטוח תאונות אישיות

  מעצמת יזמות

  ישראל הינה מדינה מובילה בעולם בכמות היזמים. כמדינה מובילה בעולם במס' יזמים ממונפים מתבקש כי ימצא לאותם אנשים. פתרון כך שהם ובני משפחתם יישנו היטב בלילה.
  מדובר במהפכה של ממש! עד היום לא הוצעה חבילת ביטוח כזו בישראל.

  "אני אוהב בני אדם סקרנים ומודעים לסיכון שהם לוקחים על עצמם, ועם זאת אינם מוותרים וחותרים להגשים את חלומם" אומר טד בר. " 33 שנה במקצוע מאפשרים לי לזהות צורך קיים ולהתאים לו פתרון ביטוחי מתאים ".

  ולגבי יעל ואילן , הזוג צעיר שהגיעו לטד בר דרך אביה של יעל בכדי להתייעץ עמו: "ישבנו וניתחנו עם בני הזוג את ההכנסות להיום ,את ההכנסות הצפויות, את צרכי הקיום וצרכי העסק, ובנינו תכנית ביטוח הנותנת הגנה מקפת למשפחה על מלוא סכום ההתחייבויות הכספיות, כולל ביטוחי אובדן כושר עבודה ובריאות. הפרמיה החודשית הייתה 900 ₪ ורובה הוצאה מוכרת למס" אומר טד בר .

  "לא המצאנו דבר, הכול כבר היה קיים אך נדרש כאן פתרון הוליסטי המחבר בין מס' ביטוחים שונים למעטה ביטוחי אחד הנותן פתרון לגידור הסיכון אליו חשופים אותם יזמים" אומר מר שלומי תמן – סמנכ"ל בכיר בחברת כלל . "בנינו בשיתוף עם טד בר חבילת ביטוח ייחודית היי ריסק לאנשי עסקים".

  לוקחים סיכונים באחריות

  • חשוב מאוד ללכת בעקבות החלום אך יחד עם זאת, להיות מודע לסיכונים הנוצרים לאדם ולמשפחה כולה. יש לתת לנושא פתרון מתאים שיבטיח את הביטחון הכלכלי של המשפחה לאורך זמן ולכל אירוע שיכול לקרות בדרך.