ביטוח אובדן כושר עבודה
מידע אודות אובדן כושר עבודה - סוכן ביטוח אבדן כושר עבודה טד בר

  חייגו עכשיו:
  050-5202060
  או השאירו פרטים

  מידע אודות אובדן כושר עבודה

  אף אחד מאיתנו לא רוצה לדמיין מצב היפותטי בו יכולת ההשתכרות שלו נעלמת פתאום ביום בהיר אחד. אולם עבור לא מעט אנשים, מדובר במצב אשר יש להתמודד איתו, ולצערנו אנחנו נתקלים במקרים כאלה כמעט מדי יום.

  בתשובה לשאלה "מי אתה?" הרבה אנשים יציינו את העיסוק שלהם. יש שיאמרו רופא, עורך דין, מורה או פרסומאי – זה לא משנה, אבל זו עובדה שרבים מגדירים את עצמם באמצעות העיסוק שלהם. אנחנו מבלים במקום העבודה עשרות אם לא מאות שעות בכל חודש, ולעיתים, אנו רואים את הקולגות שלנו יותר מאשר אנחנו פוגשים את בני המשפחה שלנו.

  לכן, עבודה היא הרבה יותר מעיסוק שנועד לאפשר לנו להתקיים. היא חלק מהקיום הבסיסי שלנו כאנשים פרודוקטיביים, שמקיימים את עצמם ומפרנסים את עצמם, את בני זוגם ואת המשפחה שלהם. אם חס וחלילה תקלעו למצב בו תאבדו את כושר העבודה שלכם, החיים לא יחזרו להיות כשהיו, וגם אם זהו מצב זמני, הרי שזו תהייה תקופה לא קלה עבורכם שכן ייווצר מצב בו תהיו במשך תקופה ארוכה ללא הכנסה.

  בכל ראשון או עשירי לחודש

  שנים של עבודה ממושכת לימדו אותנו שבכל חודש, בתאריך מסוים, נכנס לחשבון הבנק שלנו סכום כסף ממנו אנחנו אמורים להתקיים. המצב אינו פשוט גם עבור עצמאיים ובעלי עסקים, אשר גם הם מסתמכים על הידיעה שיופקדו בחשבונם צ'קים בגובה מסוים, שיאפשרו להם לשלם את שכר הדירה או המשכנתא, לרכוש מוצרי מזון בסופרמרקט, לשלם את ביטוח הבריאות, להחזיר הלוואות, לשלוח את הילדים לחוגים… וכמו שאנחנו יודעים, ההוצאות אינן מסתיימות אף פעם.

  למרות שאנחנו מעדיפים להימנע מהמחשבה על הסיכוי שלא נוכל עוד לקיים את עצמנו, למרבה הצער זו אפשרות שיש לקחת בחשבון בבואנו לרכוש ביטוח מנהלים או כל ביטוח אחר שאמור להגן עלינו מפני אותו יום גשום.

  מידע אודות אובדן כושר עבודה - סוכן ביטוח אבדן כושר עבודה טד בר

  מה פירוש "אובדן כושר עבודה"?

  בראש ובראשונה עלינו להבין במה מדובר, מה הכוונה למצב בו אדם מאבד את כושר העבודה שלו. המונח "אובדן כושר עבודה" מתייחס למצב בו אדם מאבד את יכולתו לעבוד כתוצאה מתאונה או מחלה. נניח שבדרככם לעבודה הייתם מעורבים בתאונת דרכים, בגינה נבצר מכם לעבוד לתקופה שעולה על שלושה חודשים.

  עבור רובנו זהו מצב כמעט בלתי הפיך. מדוע? לא בגלל שאחרי תקופה זו לא נוכל לשוב ולעבוד, אלא בגלל החובות שיצטברו במהלך החודשים הללו. כפי שצוין כבר קודם, ההוצאות אינן נפסקות והחיים נמשכים. לכן רכישת פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה עשויה להתגלות כקרש הצלה שערכו לא יסולא בפז ברגעי האמת.

  כל מה שחשוב לדעת על פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה

  לעיתים ביטוח אובדן כושר עבודה הינו חלק מהכיסוי הביטוחי שמעניקים לכם ביטוחי מנהלים או ביטוחי חיים, ובכדי למנוע מצב של כפילות, כדאי לברר זאת מול סוכן הביטוח שלכם או מול הסוכן ממנו אתם מעוניינים לרכוש את הפוליסה. עם זאת, אם אדם רכש מספר פוליסות, הוא עשוי לקבל במצב כזה תשלום מחלקן או כולן, אולם הסכום מכל החברות יחדיו לא יעלה על אחוז מסוים ממשכורתו ההתחלתית. בדקו מול סוכן הביטוח שלכם אילו החרגות יש בפוליסה. כלומר: באילו מצבים הביטוח לא יכסה אובדן כושר עבודה .

  כמובן יש לשקול את העלויות החודשיות וחשוב מאוד לא להתבייש ולבקש מהסוכן להתעכב איתכם על "האותיות הקטנות". בדקו מה היא תקופת ההמתנה במקרה של תביעה, מה תקופת תשלום הפיצוי ומה מגבלות הפיצוי החודשי. אל תמתינו למצב בו תימצאו עצמכם ללא כל כיסוי ביטוחי במקרה כזה. מהרו להשקיע את הסכומים הקטנים יחסית שנדרשים לצורך ביטוח, וקנו לעצמכם שינה שקטה ונטולת דאגות.