ביטוח בריאות
ביטוח בריאות מומלץ - סוכן ביטוח בריאות טד בר

  חייגו עכשיו:
  050-5202060
  או השאירו פרטים

  איך תדעו מה ביטוח הבריאות הכי מומלץ?

  כשאתם שוקלים לעשות ביטוח בריאות השאלה הראשונה שסביר להניח שתשאלו את עצמכם הינה, מה הביטוח המתאים ביותר עבורי? האם הביטוחים סטנדרטיים ושזהים לכל מבוטח או שמותאמים אישית? ואם מותאמים אישית איך אדע להתאים את הביטוח הנכון עבורי ועבור משפחתי. מתוך ניסיון רב שנים שלי בתחום הביטוח אני מודע לבילבול הרב והאין אונות כשבאים לקבל החלטה בנושאי ביטוח, דומה הדבר כשמגיע לביתי טכנאי מחשבים במטרה לשדרג לי את המחשב, אינני מבין בזה וסביר שכל מה שאציע אקבל, לא בגלל שאני בוודאות צריך אלא כי באותו הרגע הוא איש המקצוע הנמצא מולי ואין לי הרבה זמן פנוי להתעמק בזה. בכדי לקבל החלטה לגבי ביטוח בריאות המתאים לכם רצוי לקבל מספר נתוני בסיס ואיתם לבחון האם ביטוח הבריאות המוצע עונה לדרישותיכם.

  רווק או רווקה שיחפשו ביטוח בריאות לעצמם שונים ממשפחה ובה ארבעה ילדים קטינים, לכן יש לבחון את מגוון הכיסויים המוצע ולהתאימו לצרכים וכן להתאים את הכיסויים לצרכים משתנים למשל בעת עזיבת הילדים את הבית.

  ביטוח בריאות מומלץ - סוכן ביטוח בריאות טד בר

  ביטוח בריאות מומלץ מספק לך מעטפת ביטוחית

  ביטוח בריאות מומלץ הוא מעטפת ביטוחית הכוללת ביטוח לניתוחים פרטיים, מחליפי ניתוח, תרופות שלא בסל כולל הרחבה לבדיקות גנטיות, השתלות וכיסויים אמבולטוריים, רבות אני נשאל מדוע זה חשוב אם יש לי ביטוח מקופת חולים ובכן קופות החולים נותנות מגוון נרחב של טיפולים וניתוחים אך לא תמיד בזמינות שהיינו רוצים ואצל הרופאים שנבחר ובמקרה של השתלה או צורך בתרופה שלא בסל הכיסוי אינו קיים או בעייתי מאוד, כאן נכנס הביטוח הרפואי לתמונה, ביטוח רפואי פרטי מאפשר בחירת מנתח, מועד לניתוח ובית חולים בו יבוצע הניתוח וכן מכסה את כל עלויות הניתוח כולל מרדים ואביזרים מסייעים והכרחיים כגון סטנטים בצינתורים וניתוחי מעקפים.

  למשפחה עם ילדים קטנים מומלץ לרכוש בביטוח בריאות משפחתי נספח כיסויים לילד המאפשר, בדיקות מקדימות, טיפולים בבעיות קשב וריכוז וטיפול בבעיות גדילה והתפתחות ולאדם שיש לו הסטוריה משפחתית של בעיות אונקולוגיות מומלץ לצרף לפוליסת הבריאות גם ביטוח מחלות קשות.

  נכון לדצמבר 2018 ישנה אחידות בתנאי פוליסות הבריאות החדשות בין כלל חברות הביטוח והשונות היא רק בפרמיות ובכתבי השירות. אני משער שהאחידות הזאת לא תחזיק מעמד הרבה זמן וכוחות השוק יגברו ויאפשרו תחרות חופשית בבחירת פוליסת ביטוח בריאות פרטית כפי הקיים בעולם המערבי.

  היות והנושא של בחירת ביטוח בריאות פרטי ליחיד ולמשפחה חשוב, כדאי לקבל ייעוץ ולקרוא את תנאי הפוליסה, זאת בכדי לקבל החלטה מושכלת ולמנוע הפתעות בעת תביעה.

  צרו עימי קשר בשביל לחשוב על ביטוח בריאות מומלץ עבורכם