ביטוח מחלות קשות
מחלות קשות נוספות - סוכן ביטוח מחלות קשות טד בר

  חייגו עכשיו:
  050-5202060
  או השאירו פרטים

  מחלות קשות נוספות

  הוספנו את הערך מחלות נוספות שכן לא ניתן לפרט את כל סוגי המחלות בדף פרטי הביטוח, ישנם סוגים רבים מאוד של מחלות, חלקן ברות החלמה וחלקן לצערנו גורמות לנכות, חוסר תיפקוד ולעיתים הן ללא מרפא

  לכל מחלה המאפיינים הייחודיים שלה וכל מחלה מצריכה התייחסות נפרדת בחיתום. ישנן טבלאות חיתום בכל חברת ביטוח, הטבלאות נגזרות מנתונים סטטיסטיים לגבי תוחלות חיים ומאפיינים של כל מחלה ומהווים את הבסיס לקבלה או דחיה לביטוח או לקבלה בתנאים וסייגים (המכונים בשפת הביטוח החרגות).

  ישנה סדרה שלמה של מחלות ובמיוחד המחלות הראומטיות כגון: ארטריטיס, פיברומיאלגיה, פסוריאזיס עם פגיעה במפרקים, פמפיגוס, זאבת שבה חברות הביטוח נוטות להחמיר בחיתום ובהתאם לחומרת המחלה גם לדחות לביטוח. בכל מקרה של ניסיון להתקבל לביטוח חייב להיות גילוי מלא ונאות של המצב הרפואי כי עדיף לקבל תשובת דחיה לביטוח מלשלם כל התקופה ולשצריך להידחות בתביעה.

  חיתום נכון הוא הבסיס לביטוח נכון שיחזיק מים בעת תביעה ובכדי לבצע חיתום נכון יש להעביר מידע רפואי עדכני כולל מילוי הצהרת בריאות מחאה וכשמדובר בסכומי ביטוח גבוהים נדרשת גם בדיקה רפואית. בנושא הזה אין קיצורי דרך וככל שהמחלה חמורה יותר עדיף שהמידע יהיה מפרט ועדכני יותר.

  מחלות קשות נוספות - סוכן ביטוח מחלות קשות טד בר