ביטוח בריאות
למה צריך ביטוח בריאות פרטי? - סוכן ביטוח בריאות טד בר

  חייגו עכשיו:
  050-5202060
  או השאירו פרטים

  המניע העיקרי לעשייה בתחום הביטוח הוא תסכול

  תסכול מחוסר האונים מול מערכת ציבורית נוקשה, מול תור לרופא שאורך חודשים מול בדיקת אולטרסאונד שנקבעת לעוד חודשיים ועם זמני המתנה דמיוניים לניתוחים.
  התסכול הזה מניע לחיפוש פתרונות אחרים, יש כאלו שידם משגת שיטפלו בעצמם בחו"ל, יש שילכו לרופאים פרטיים ולניתוחים פרטיים בארץ וישלמו ממיטב כספם ויש שיבטחו את עצמם בביטוח רפואי פרטי שמבטיח החזר תשלום במקרה של צורך בביקור אצל רופא פרטי ואפשרות לבצע ניתוח בזמן המתנה מקוצר בבית חולים פרטי.
  אני נשאל רבות האם ניתן לקצר תור בבית חולים ציבורי על ידי הפעלת ביטוח פרטי והתשובה חד משמעית לא, ביטוח פרטי ניתן להפעיל בבית חולים כמו אסותא או מדיקל סנטר הפרטיים ולא בבילינסון או בקפלן שהם בתי חולים ציבוריים.

  במה ביטוח רפואי פרטי יכול לעזור

  קיצור זמן המתנה לניתוחים ואפשרות בחירת רופא
  כיסוי מלא של טיפולים מחליפי ניתוח
  כיסוי עד 6000000 ₪ לתרופות שלא בסל הבריאות כולל בדיקות התאמה גנטית
  השתלות בחו"ל
  טיפולים מצילי חיים בחו"ל כולל הוצאות טיסה ושהיה
  החזר הוצאות לרופאים פרטיים
  החזר הוצאות לבדיקות הדמיה במכון פרטי
  טיפולים אלטרנטיביים

  ביטוח מקיף לרכב לעומת ביטוח מקיף לגוף

  האבסורד בתחום הביטוח הוא שאלו שהכי צריכים אותו אינם יכולים להרשות לעצמם לקנות אותו, משפחות מהעשירון השני או השלישי לא ילכו לרופא פרטי ובוודאי שלא יוכלו לממן תרופה שאינה בסל, גם משפחות מעשירונים מבוססים יותר התקשו לנהל חיי שיגרה כשיש צורך במימון תרופה שלא בסל בעלות של 20000 ₪ לחודש.
  מניסיון רב שנים בעולם הביטוח, לא אלו השיקולים העיקריים לרכישת ביטוח בריאות אלא אותו תסכול איתו התחלתי מאמר זה. האפשרות לקבל שירות רפואי מיטבי חשובה הרבה יותר מאשר האפשרות לבחור את המוסך הכי טוב לרכב שלנו, כשמדובר ברכב שלנו נקדיש הרבה זמן ומחשבה למי יטפל בו ואף נשווה מחירים ולא נעלה לכביש בלי ביטוח מקיף שמבטיח שבמקרה שהרכב יפגע תשלם חברת הביטוח על תיקון הרכב. אותו היגיון עקום הוא הסיבה של-90% מהנהגים יש ביטוח מקיף אך רק ל40% יש ביטוח רפואי פרטי. היגיון בריא יותר היה מבחין בין רכב אותו אנו יכולים להחליף לבין הגוף שלנו איתו אנחנו 'תקועים' לכל החיים ולו אנחנו צריכים לדאוג, אם אזרחי ישראל היו מבינים את ההיגיון הזה היה חל היפוך מספרים ו-90% היו מבטחים עצמם בביטוח רפואי פרטי ואולי היו מוותרים על ביטוח מקיף לרכב כי ביטוח מקיף לגוף שלנו שווה הרבה יותר