סוכן ביטוח בריאות - טד בר
סוכן ביטוח טד בר

ביטוח סיעוד

ביטוח סיעודי מבטיח תשלום חודשי קבוע במקרה סיעודי. התשלום בביטוח סיעודי פרטי אינו מותנה בעלות הטיפול הרפואי בפועל אלא בסכום שהוסכם עליו ורשום בפוליסת הביטוח. ישנם שני מקרים אפשריים לטיפול סיעודי, המשך הטיפול בבית עם השגחה של מטפל סיעודי או העברת החולה הסיעודי למוסד סיעודי. ברוב המקרים מי שדואג לכל הסידורים כגון אישורים למטפלים, פניה לביטוח לאומי או חברות ביטוח ותשלום בפועל, אלו הילדים שלעיתים הם בני 50 ו- 60 ונקראים לטפל בהורים שלהם.

  השאירו פרטים בטופס המצורף או התקשרו עוד היום ותיהנו מייעוץ אישי והתאמה מושלמת של מסלול הביטוח בהתאם לצרכים ולדרישות שלכם: 050-5202060

  ביטוח תאונות אישיות האם כדאי? סוכן ביטוח תאונות אישיות טד בר

  חשיבות ויתרונות ביטוח סיעודי

  בביטוח סיעודי יש ערכי סילוק כך שגם עם מפסיקים לשלם, עדיין נצבר ערך ביטוחי לכל החיים ולכן מאוד מומלץ לרכוש ביטוח סיעודי בגיל צעיר.
  ביטוח סיעודי מבטיח תשלום מיד עם הגדרת המבוטח כסיעודי והתשלום בפועל יבוצע חודש או חודשיים לאחר אישור התביעה בהתאם לתקופת ההמתנה.

  זהו מסוגי הביטוח הנתבעים ביותר, כ- 40% מאזרחי ישראל יהיו בשלב זה או אחר בחייהם סיעודיים ולכן חשוב לדאוג למקור כספי חיצוני שיממן את עלות הטיפול

  מתלבטים איזה ביטוח הכי מתאים לכם?
  השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

  שאלות ותשובות ביטוח סיעודי

  מדוע ביטוח סיעודי חשוב לנו? מה היתרונות בביטוח אצל סוכן ביטוח פרטי? ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת במקום אחד.
  ביטוח סיעודי הוא מהביטוחים הנתבעים ביותר, עלות הטיפול בחולה סיעודי גבוהה מאוד ויכולה למוטט משפחות כלכלית, לכן רצוי שתהיה חברת ביטוח שתבטיח תשלום חודשי שיכסה את עלות הטיפול בחולה הסיעודי.
  סוכן הביטוח הוא נציגו של המבוטח בחברת הביטוח ויכול לתקשר ישירות עם מחלקת התביעות בחברת ביטוח ולדאוג שמה שמגיע למבוטח ישולם במלואו.
  ביטוח סיעודי מבטיח פיצוי חודשי קבוע עם הגדרת המבוטח כחולה סיעודי. אין הפרדה בתשלומים בין טיפול בבית או טיפול מוסדי, הסכום המופיע כסכום הביטוח בפוליסה ישולם מידי חודש ללא תלות לעלות בפועל וללא צורך בהוכחת העלות בפועל.
  כן. הביטוח מיועד גם לילדים מגיל 3
  כן. ביטוח סיעודי פרטי הינה פוליסת פיצוי. אין קיזוז במקרה תביעה עם תקבולי ביטוח אחרים.
  ההבחנה בביטוח סיעודי אינה בין מחלה לתאונה, אלא האם יכול האדם לתפקד לפי שש פעולות יום יום ואלו הן: לקום מהמיטה, ללכת, להתלבש, להתרחץ, לאכול ושליטה על הסוגרים, במידה ולא יכול אדם לתפקד עצמאית בלפחות שלוש מפעולות אלו יוגדר כסיעודי. בנוסף יוגדר כסיעודי במצב של תשישות נפש.
  זה הזמן מהמועד בו הוכרה התביעה עד מועד התשלום הראשון, ישנן פוליסות סיעוד מגוונות, הפוליסה הנפוצה ביותר הנקראת תשלום מיידי הינה עם תקופת המתנה של 60 יום, ישנן פוליסות עם תקופת המתנה של שלוש שנים וגם של חמש שנים

  גם כאן יש מגוון פוליסות, התקופה הקצרה ביותר היא הבטחת תשלום לשלוש שנים, יש פוליסות המשלמות לחמש שנים, שמונה שנים, עשר שנים ולכל החיים כלומר התשלום יימשך כל עוד האדם במצב סיעודי.

  ביטוחי סיעוד נכון לאפריל 2019 ישלמו במקסימום עד 20000 ש”ח פיצוי חודשי.

  יש לכם שאלות נוספות? בואו נדבר. השאירו פרטים בטופס המצורף או התקשרו: 050-5202060