ביטוח סיעודי

  חייגו עכשיו:
  050-5202060
  או השאירו פרטים

  ביטוח סיעודי כחלק מתכנון פיננסי

  בעולם הפיננסי המורכב של ימינו כשהעתיד לוט בערפל וחדשות לבקרים נחקקים חוקי מס חדשים, מתגבר הצורך בתכנון פיננסי כולל להבטחת עתידו של כל פרט. הן שכירים והן עצמאיים גם עם בעלי הכנסות גבוהות, חייבים למקסם את תקבוליהם העתידיים ולדאוג כי ברגע הפרישה לא יעמדו בפני שוקת שבורה. על אחת כמה וכמה אותם בעלי הכנסות של עשרות אלפי ומאות אלפי שקלים לחודש להם שיקולי המס רלבנטיים יותר.

  החלוקה האוטומטית לביטוחי מנהלים, פנסיה וקופות גמל אינה תקפה יותר, לכל פרט יש להתאים תכנון מדוקדק בהתאם למפרט צרכים, נכסים, צרכים והכנסות אישיות, כשבסוף התהליך יש להראות לפורש מתי יפגוש את הכסף ובאיזו צורה.

  חלק מובנה בתכנון פיננסי כולל הינו הבטחת הגנה במקרה של הוצאות רפואיות וסיעודיות חריגות.גם התכנון המקיף ביותר יכול להיכשל אם יזדקק אותו אדם לטיפול סיעודי ארוך טווח, לתרופה יקרה שאינה ממומנת בסל הבריאות או להשתלה. במקרים אלו כשהחיים נמצאים לעיתים על כף המאזניים, אין ערך לתכנונים פיננסיים מסודרים. כל נכס, ממשי או פיננסי יימכר או ישועבד להצלת חיי הפרט ומשפחתו.בתשלום זניח יחסית ניתן להגן על אפשרות זו ע"י פוליסה ביטוחית שתיתן פתרון מלא לצרכים אלו לכל פורש.

  קהל היעד האמיתי לפניה זו, הנם כלל הצרכנים הסופיים לתכנון פיננסי כמו גם יועצים פנסיוניים ויועצי פרישה, העורכים תכנונים ללקוחותיהם.לרוב שמים את הדגש בתכנונים אלו על הצד המיסוי ופיננסי, בעוד ההגנה למקרים ביטוחיים חריגים אינה מופיעה בהם.מטרת מכתב קצר זה להציע פתרון הולם ולגדר סיכון בכל תכנון פיננסי עתידי.הפתרון הוא פשוט, ברור וישים והינו מתן פתרון שלם לכסוי בריאותי וסיעודי לכל לקוח לו מבוצע תכנון פיננסי עתידי או תכנון פרישה.