ביטוח סיעודי

  חייגו עכשיו:
  050-5202060
  או השאירו פרטים

  ביטוח סיעודי בישראל - הרצאה בכנס באילת

  הערות שחשוב לזכור כששוקלים ביטוח סיעודי

  • נקודות מהרצאתו של טד בר בכנס סוכני הביטוח באילת

  המהפך המקצועי של סוכני הביטוח

  בשנים האחרונות הפכו סוכני הביטוח להיות סוכני פיננסים וביטוח. סוכני הביטוח חייבים לחזור למקור ולשמש בתור סוכנים אישיים ממוקדי צרכים והוא גידור סיכונים והתאמת בטוח מתאים למבוטחיהם.

  השפעות העלייה בתוחלת החיים

  הבעיה המרכזית כיום בעולם המערבי הינה ההתמודדות עם עליית תוחלת החיים. אם לפני 200 שנה היתה תוחלת החיים עמדה על 50 שנה, הרי שלפני 100 שנה עלינו תוחלת חיים ממוצעת של 60 שנה ולפני 50 שנה כבר הגענו לתוחלת חיים ממוצעת של 70 שנה. וכיום? היום אנו ממשיכים לטפס ותוחלת החיים הממוצעת עומדת על 80 שנה. בקצב הזה, בקרוב כשתאחלו למישהו להגיע לגיל 120 כבר לא תברכו אותו..

  השפעות לטווח הארוך

  לעלייה בתוחלת החיים יש משמעויות מרחיקות לכת במגוון תחומים וכמובן גם בסיעוד. הספר "ביטוח סיעוד בישראל" נכתב במטרה לספק נתונים החייבים להיות בארסנל של כל איש מקצוע העובד בתחום וכן בידי כל אותם קרובי משפחה המטפלים במקרה סיעודי.

  מה חייב לכלול ביטוח סיעודי?

  בטוח סיעודי חייב להיות כלול בכל תיכנון פיננסי. יש לחשוב על מסע רציף ועקבי לשינוי תדמית לבטוח סיעודי ולהתחיל מהשם – בטוח סיעודי בדומה לביטוח אובדן כושר עבודה הם בעלי תדמית שלילית יש לחשוב על דימוי שונה בדומה לכך שנבחר השם 'ביטוח חיים' כגידור סיכון כנגד מוות כך אני מציע את השם 'ביטוח תפקודי' שיחליף את הביטוח הסיעודי.